Kontakt

Kontakta oss:
Bonnierförlagen
Box 3159
Sveavägen 56
103 63 Stockholm

Mail: alskapocket@bonnierforlagen.se

Vi säljer inte böcker direkt till privatpersoner. Våra böcker kan du däremot köpa av våra återförsäljare såsom bokhandeln, bokklubbar, varuhus, på nätet, i pressbyråer, mataffärer, bensinmackar och många fler ställen.

Order
Bonnierförlagens Kundservice
Tel: 08-696 84 10
kundservice@bonnierforlagen.se
www.bokinfo.se
kundservice.bonnierforlagen.se

Redaktion

Klara J_sv
Klara Johansson

Produktansvarig
Mobil: 46 (0)76-5428042
klara.johansson@bonnierforlagen.se

Torgny Lundin_sv
Torgny Lundin
Säljansvarig
Mobil: 46 (0)76-5261122
torgny.lundin@bonnierforlagen.se


Lisa Jonasdotter Nilsson

Reprintansvarig Forum
Mobil: 46 08-696 86 89
lisa.jonasdotter.nilsson@bonnierforlagen.se

Åsa Lindström_sv
Åsa Lindström
Reprintansvarig Albert Bonniers Förlag
Mobil: 46 (0)733-5040 15
asa.lindstrom@albertbonniersforlag.se

Cecilia Losberg

Cecilia Losberg
Reprintredaktör Albert Bonniers Förlag och Wahlström & Widstrand
Tel: 08 696 83 09
cecilia.losberg@bonnierforlagen.se

Lisa Tell

Lisa Tell
Reprintansvarig Wahlström & Widstrand
Tel: 08-696 80 26
lisa.tell@bonnierforlagen.se

 

 

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Mail

SVERIGES STÖRSTA POCKETUTGIVARE